Poradnie specjalistyczne

Centrum Medyczne w Płocku to klinka, w której przyjmują lekarze wielu dziedzin – alergolodzy, pediatrzy, kardiolodzy, okuliści, dermatolodzy i jeszcze wielu innych. W naszej poradni specjalistycznej można uzyskać pomoc z zakresu wielu schorzeń, na przykład takich o podłożu neurologicznym czy onkologicznym. Nasi lekarze świadczą pomoc przy poważnych schorzeniach, takich których nie dałoby rady wyleczyć podczas wizyty u doktora nauk medycznych pierwszego kontaktu.

Poradnie specjalistyczne w centrum medycznym Medic Park świadczą również pomoc z zakresu leczenia bólu i chirurgii kręgosłupa, kardiologii, ortopedii czy nawet dietetyki. Czasami trudno jest uciec przed pewnymi schorzeniami. Dlatego też wychodząc potrzebom i chorobom naprzeciw, stworzyliśmy szeroką listę świadczeń, z których skorzystać może każdy pacjent.

Z wielu poradni podstawowej opieki zdrowotnej można skorzystać w ramach składek na NFZ. Oznacza to, że każdy potrzebujący może udać się po pomoc do centrum medycznego Medic Park.